Yaşam

Üç Kız Kardeş 32. Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Öncelik Sonunda Gemileri Yakmak!

Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş her salı yeni bölümüyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. İclal Aydın’ın aynı adlı eserinden uyarlanan ve başrollerinde İclal Aydın, Reha Özcan, Has Kaya, Almila Ada ve Melisa Berberoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Üç Kız Kardeş 32. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

Üç Kız Kardeş’in son bölümünde; Kiraz’ı Mine’ye teslim ettiğini Somer’e söylemeyen Türkan büyük bir vicdan azabı çeker. Nesrin ise bu Türkan’ı bu durumda yalnız bırakmaz ve kızının yanında kalır.

Kiraz’ı Mine’ye teslim edenin polis olmadığını öğrenen Somer, annesinden şüphelenir ve bu Rüçhan ile Türkan’ı gerer. Öte yandan Mustafa, Somer’e Kiraz’ın hastaneye gittiğini ancak Somer’in kızını yine özlediğini söyler.

Sadık ve Nesrin arasındaki buzlar erirken, Fatih’in yeni krizi ortalığı yeniden gerer. Ayrıca Türkan ve Sevilay’ın Rüçhan’ın kurallarına aykırı iş yapması iki hanımı karşı karşıya getirir.

Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragmanında; Türkan ve Somer’in yakınlaşmasıyla gerilim sona ererken Rüçhan, Özer’in Sevilay’a olan aşkı yüzünden çılgına döner.

İşte Üç Kız Kardeş 32. Bölüm Fragmanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu