Yaşam

Yargı Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Yargı 61. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Kanal D’nin sevilen dizisi Kıyamet, her pazar akşamı seyirciyle buluşuyor. Başrollerini Pınar Deniz Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı dizi, son zamanların en başarılı yapımları arasında yer alıyor. İkinci sezonuna giren dizinin son 60. bölümü yayınlandı. İzleyiciler şimdiden yeni bölüm fragmanını aramaya başladı. İşte Yargı 61. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi Kıyamet, yayına girdiği ilk günden itibaren ilgiyle izlendi.

Dizi son olarak 60. bölümüyle seyirciyle buluştu. 16 Nisan Pazar günü yayınlanacak olan 61. bölüm fragmanı yayınlandı.

Serinin son bölümünde; Ilgaz cezaevindeyken Ceylin ve Eren birlikte çalışmak zorundadır. Yekta, Ömer’in sırlarını öğrenince kendisinin de tehlikede olduğunu anlar.

Ömer, işlediği suçlardan ve iftiralardan kurtulmayı başarır. Turgut Ali ve Özcan’ın hazırladığı iddianame Ceylin’i tedirgin eder.

Ceylin, Ilgaz’ı beraat ettirmek için uğraşırken, hakkında baroya suç duyurusunda bulunulur. Ancak Ilgaz’ın kurtuluşu her şeyden değerlidir.

Serinin yeni bölümünde; Ilgaz cezaevinden çıkar ve yerine geçen Özcan, savcıdan davasını geri ister. Ancak Özcan kolay kolay pes etmeyecektir.

Ilgaz beraat edip Ömer hapse girince herkes rahat bir nefes alır. Ancak Ömer’in söyledikleri Ceylin’i korkutur.

Ömer’in tutuklandıktan kısa bir süre sonra serbest bırakılması herkesi şüpheye düşürür. Turgut Ali ve Ilgaz, Ömer ve Özcan’ın birlikte çalıştığını sanmaktadır.

dikili-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu