Haber

AK Partili Bülent Turan’dan Erdoğan’ın sağlığına ilişkin açıklama: Programları incelenebilir

AK Parti Küme Başkan Yardımcısı Bülent Turan gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Turan, canlı yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hastalığının olağanüstü bir durum olmadığını belirtti.

“PROGRAMLARI İNCELEME İMKANI VEREBİLİR”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programının yoğunluğuna değinen Turan, “Günde 5 program, özel toplantılar ve söyleşiler yapılıyor. Dünkü olağanüstü olmayan süreç aslında programları yeniden gözden geçirme fırsatı verebilir.”

AK Parti Küme Başkan Yardımcısı Bülent Turan.

ERDOĞAN: HER BİRİMİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Katıldığı canlı yayında rahatsızlık hisseden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yaşadığım ufak bir rahatsızlıktan dolayı geçmiş olsun dileklerini ileten asil milletimin her bir ferdine, her bir kardeşime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. yoğun çalışma saatlerim nedeniyle yayın sırasında oldu.”

“DOKTORLARIMIZIN TAVSİYESİYLE EVİMDE DİNLENECEĞİM”

Bugünkü programlara katılamayacağını belirten Erdoğan, şöyle devam etti: “Bugün doktorlarımızın tavsiyesi ile evde istirahat edeceğim. Kırıkkale, Yozgat ve Sivaslı kardeşlerimle maalesef bugün bir araya gelemeyeceğiz. hepsi haklarına veda etmek için Kırıkkale, Yozgat ve Sivas’ta düzenlenen programlara bizim adımıza Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay katılacaktır.

“YARINDAN İTİBAREN PROGRAMIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

Allah’ın izniyle yarından itibaren programımıza devam edeceğiz. Aziz milletimizi Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaştırmak için çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm vatandaşlarıma sağlık, huzur ve afiyetler diliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu